Seadmed ja vahendid

Ortopeedia Arstid haiglas kasutatakse kaasaegseid operatsioonisaale, mis on sisustatud uusima tehnoloogiaga päevakirurgiliseks ja statsionaarseks raviks. Kasutusel on seadmed sellistelt tipptootjatelt nagu Stryker Corporation ja Olympus, mida võib kohata enamuses juhtivates ortopeediaga tegelevates kliinikutes. Endoproteesimisel kasutatakse samuti tippklassi kuuluvaid Šveitsi päritolu komponente.

STRYKER CORPORATION

Stryker Corporation on üks maailma suurimaid meditsiiniliste vahendite tootjaid ning kuulub vaieldamatult ka rahvusvahelise ortopeediliste seadmete turu liidrite hulka. Stryker tegeleb mitmete erinevate innovaatiliste ja kõrgtehnoloogiliste meditsiinitoodete arendusega. Muuhulgas tegeleb Stryker Corporation kirurgiliste instrumentide ning kirurgiliste navigatsioonisüsteemide väljatöötamisega.

OLYMPUS

Olympus on juba pikka aega olnud innovaatiliste meditsiiniliste lahenduste tunnustatud pakkujaks. Alates esimeste gastro–kaamerate väljatöötamisest 1950. aastal, on Olympus olnud uute progressiivsete lahenduste väljatöötamise juhtfiguuriks. Seega läbi innovaatiliste ideede ning kogemustel põhineva laitmatu teostuse, varustabki Olympus tervishoiuvaldkonna professionaale parima võimaliku tehnoloogiaga.

Opil gaasimasin

...