Vastuvõtule registreerimine

Ortopeedia Arstid haiglal (erihaigla tegevusluba nr L03657) on kehtiv ravi rahastamise leping Eesti Haigekassaga ambulatoorse, päevakirurgilise ja statsionaarse (sh endoproteesimise) raviteenuse osutamiseks. Lisaks Haigekassa poolt rahastatavale ravile pakub haigla ka tasulisi raviteenuseid (patsient tasub ravi eest ise või teenus hüvitatakse erakindlustusseltsi poolt).

Ortopeedia Arstid haiglasse vastuvõtule pääsemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Registreeruda on võimalik nii telefoni teel, helistades tööpäevadel kell 9:00 – 17:00 Ortopeedia Arstid kliiniku numbril 606 7747, kui ka interneti vahendusel (tasuline vastuvõtt).

Tasulisele visiidile registreerime patsiente 2 nädalat etteulatuvalt (st tasulisele visiidile pääseb enamasti 2 nädala jooksul), st pikema ooteajaga kui 2 nädalat pärast visiidile registreerimise soovi avaldamist (telefoni/kodulehe/e-posti teel) me tasulise visiidi aegu ei broneeri. Viimasel juhul palume meiega hiljem uuesti ühendust võtta visiidiaja broneerimiseks!

Vastuvõtud toimuvad:

  • Tallinnas, Paldiski mnt 68a, tööpäevadel kell 09:00 – 18:00, reedeti 09:00 – 17:00

Selleks, et omavaheline koostöö sujuks tõrgeteta ja vastastikku lugupidavalt, on patsient kohustatud teavitama haiglat eriarsti ambulatoorsele visiidile mitteilmumisest 24 tundi enne visiiti (nõue tuleneb ravikindlustuse seadusest § 70 lg 6 ) Teile sobival viisil:

  • tööpäevadel, ajavahemikus 9.00-18.00 (reedel 9.00-17.00) telefonil 606 7747;
  • e-posti teel aadressil orto@ortopeediaarstid.ee.

Kui patsient ei ilmu kokkulepitud ajal eriarsti ambulatoorsele vastuvõtule ja pole sellest haiglat teavitanud vähemalt 24 tundi enne visiiti, tasub patsient järgmise Haigekassa lepingu alusel tervishoiuteenuse osutamise korral vastuvõtu korral visiiditasu kahekordses suuruses, tasulisele visiidile  mitteilmumise korral esitab haigla patsiendile arve vastavalt haigla hinnakirjale!

Haigekassa poolt rahastatud vastuvõtule palume kaasa võtta:

  • teid suunanud arsti saatekiri;
  • isikuttõendav fotoga dokument (pass, juhiluba, ID kaart);
  • visiiditasu 5 EUR; võimalusel eelnevate uuringute andmed.

TASULISELE vastuvõtule palume kaasa võtta:

  • isikuttõendav fotoga dokument (pass, juhiluba, ID kaart);
  • vastuvõtu tasu 48 EUR; võimalusel eelnevate uuringute andmed
...