3.10.2017

UUS TEENUS: DÜNAAMILINE TEIPIMINE

Meil on hea meel teada anda, et Ortopeedia Arstid AS füsioterapeut Rasmus Kerge osutab nüüd ka dünaamilise teipimise (dynamic taping) teenust.

Dünaamiline teip  (ka biomehaaniline teip) erineb kinesioteibist selle poolest, et ta on tunduvalt vastupidavam, erinevalt tavalisest kinesioteibist venib üle 200% ja kõigis neljas suunas, võimaldades liigese liikuvust täies ulatuses, isegi juhul, kui teip on paigaldatud üle mitme liigese ja sooritatakse keerulisi sportlikke ülesandeid läbi mitme anatoomilise tasapinna. Dünaamiline teip tagab tugeva mehaanilise toe, samas puudub erinevalt kinesioteibist jäik lõpp-punkt.

Dünaamilist teipimist saab kasutada kõikjal taastusravis – see aitab taastada langenud kehalist funktsiooni ja vähendada valu. Dünaamiline teip sobib liigesvalude, lihas-/kõõlus-/sidemete traumade puhul, samuti rühi korrigeerimiseks ning aitab leevendada seljavalusid.

Rohkem infot dünaamilise teipimise kohta leiab järgnevalt veebilehelt: https://www.dynamictape.info/about/

Dünaamilise teipimise protseduuri hinnaks Ortopeedia Arstid AS polikliinikus on 15 eurot. Protseduurile registreerimine: 606 7747.

 

...